Sportif şıklık… İKONİK MAYO MARKASI VILEBREQUIN’DEN ÖZGÜN POLO TASARIMLAR!

Dikkat çekici renkleri, kaliteli kumaşlar ile buluşturarak eğlenceli tasarımlar yaratan Vilebrequin, kendine özgü tasarım anlayışı ile polo tişörtlerini tasarım severlerin beğenisine sunuyor.

1970’lerin başında cesur hayalleri ile yola çıkan Vilebrequin’in kurucusu Fred Prysquel, renkler söz konusu olduğunda olasılıkların sonsuz olduğu inancında…

Vilebrequin, polo tişörtlerinin her detayında karşı konulmaz şıklığı ve çekiciliği vadediyor. Vilebrequin logosu polo tişörtün yakasının iç tarafına basılıyor. Böylece giyen kişinin ruh haline göre ister açık isterse gizli kalabiliyor. Düğmesiz olan yakası rahat ve sportif bir his yaratıyor. Pamuklu pikeden üretilen polo tişörtler, Vilebrequin’n sınırsız konfor anlayışını ortaya koyuyor.

İkonik mayo markası Vilebrequin, mayo tasarımlarından ilham alarak ürettiği polo tişörtleri ile de bu sezon adından sıkça söz ettiriyor. St. Tropez’li marka, mayolarında olduğu gibi iki delikli bağlama yerine pololarında da yer veriyor. Vilebrequin’e özel kaplumbağa işlemesi ise markanın duruşunu sergiliyor.

Farklı renk alternatifleri ile kumaşlara yeni bir anlam katan Vilebrequin, mayo tasarımları gibi polo tişörtleri ile ikonikleşiyor.