VILEBREQUIN’DEN YAZA ÖZEL GÜNEŞ GÖZLÜKLERİ

İki yüzden fazla zanaatkârın el işçiliğiyle hayat bulan Vilebrequin güneş gözlükleri, St. Tropez’in plaj kültürünü şehre taşıyor!

İkonik mayoları ile gözlük trendlerine yön veren Vilebrequin, 2017 Yaz sezonu için hazırladığı gözlük koleksiyonunda farklı modellere yer veriyor. Koleksiyon, hand- made çerçeveleri, özel renkleri ve çarpıcı çizgileri ile ön plana çıkıyor.. Lens teknolojisinde dünya lideri Zeiss’in gözleri koruyan ileri teknoloji ürünleri, modern tasarımları ile buluşturan Vilebrequin, klasik, sportif ve şık modelleri ile karşımıza çıkıyor.

Vilebrequin’in hikayesinden yola çıkılarak dizayn edilen güneş gözlükleri; Klasik’ten Vintage’a, Pilot’tan Dikdörtgen’e farklı modelleri ve renk seçenekleri ile her zevke ve tarza uygun modeller sunuyor.

Vilebrequin’in 2017 gözlük koleksiyonu, özel tasarlanmış donanım ve ayrıntıları ile markanın hikayesini anlatıyor. Vilebrequin’in imzası olan kaplumbağa deseni, logosu, mayoların bağlama kısmından ilham alınarak kullanılan minik delikler ile çekici ve rahat çerçeveler tasarlanmaya devam ediyor.