VILEBREQUIN VE GENÇ SANATÇI ALEX ISRAEL MÜKEMMEL SÖRF DALGASINDA BİR ARAYA GELDİ!

Genç ve başarılı sanatçı Alex Israel, Los Angeles’taki sörfçü erkeklerin mayolarından esinlenen Vilebrequin için deniz şortu tasarladı. Bu özel tasarım, plaj kültürüne tanıdık olan Los Angeles doğumlu sanatçının var olan bir projesinden yola çıkarak doğdu.

Alex Israel’in, ana karakterin en iyi dalgada sörf yapma hayalini anlattığı “SPF-18” adlı filmi, Vilebrequin için yaptığı tasarıma referans oluyor. Israel, bu birlikteliğe ilham veren filminin uzantısı olarak, deniz şortunu “sörf için en iyi dalga” deseniyle kaplıyor ve Vilebrequin için gerçekleştirilen bu tasarım, sanatçının sanatsal hazinesinin mantıksal uzantısı olarak karşımıza çıkıyor.

Alex Israel’in dünyasından çıkan Vilebrequin deniz şortları, güneşin parlak ışığının altında Kaliforniya rüzgarı estiriyor.

40 yılı aşkın süredir 150’den fazla mağaza ile 52 ülkede faaliyet gösteren Vilebrequin, enerjik ve renkli desenlerle şık deniz şortları yaratmaya devam ediyor.

*Alex Israel Hakkında: 1982 doğumlu Amerikalı sanatçı Alex Israel, çağdaş Los Angeles sanat sahnesinin önde gelen isimlerinden biridir. Film yapımcısı, yorumcu ve sanatçı olan Israel, aynı zamanda gözlük tasarımcısıdır.