VILEBREQUIN ST.TROPEZ HOLIDAYS 1971 – KADIN KOLEKSİYONU ŞİMDİ İSTİNYEPARK’TA!

St. Tropez’li dünya markası Vilebrequin, erkek mayoları ve baba – oğul bir örnek tasarımlarının ardından, merakla beklenen anne – kız mayolarını ve plaj giyim ürünlerini yeni sezon koleksiyonuna ekledi. Koleksiyon, Haziran ayında açılan İstinye Park Vilebrequin’de moda severlerle buluşuyor.

 Vilebrequin’in “St. Tropez Holidays 1971” Kadın Mayo Koleksiyonu…

Şık ve zamansız stil, lüks ve fantezi bir tat, gezgin bir ruh… Ve karşınızda Vilebrequin kadını! “St. Tropez Holidays 1971” koleksiyonu; göz açıp kapayıncaya kadar bikini değiştiren, plaj kıyafetlerini aksesuarlar ile birleştiren, tatildeyken şıklık için hiçbir zaman hiçbir fırsatı kaçırmayan kadınlara göz kırpıyor.

Çizgili, çiçekli ve geometrik birbirinden iddialı desenler, özel baskılar ve kumaşlar… Canlı renkler ve pastel tonlar bir arada.  Koleksiyonda kadın bikini, mayolar başrolde. Plaj çantaları, şapkaları, havluları ve günün her saatine ve durumuna uygun plaj kıyafetleri dikkat çekici.

Vilebrequin’in “St-Tropez Holidays 1971” kadın koleksiyonu bize özgürlüğün ferahlatan nefesi gibi, mutlu bir zamandan tasasız keyfi getiriyor.

Do you Do you Do you St- Tropez?”

Şarkıda da dediği gibi “St- Tropez’ye yaz geldiğinde, bütün kadınlar hoştur…” Brigitte Bardot haklıydı: Eğer tatilinizi bavulunuza toplayıp kaldırdıysanız, çabuk açın.  Sonbahar gideli çok oldu. Sıkıcı gökyüzünü, yağmuru, kasvetli günleri, botları ve şemsiyeleri arkanızda bırakın! Güneş, deniz ve deniz kabuklarının zamanı, şimdi rahatlama zamanı…

İşte sonunda plajlarda geçirilecek uzun günler! Masanın etrafında arkadaşlarla birlikte yenilen yemekler, kumların içinde çıplak ayaklarınız, havuz başında meyveli kokteyller, liman etrafında akşam gezmeleri ve havada parti modu. Zamanın konu olmadığı yerde nefis bir tatil lezzeti ve bu tatilde her şey eğlenceli, keyifli ve endişesiz!

Vilebrequin “St. Tropez Holidays 1971” koleksiyonu işte tam da böyle bir tatil lezzetinde!