…VE ST. TROPEZ, VILEBREQUIN ERKEĞİNİ YARATTI!

Sakinliği, deniz kokusunda bulmanın huzuru…
Sonsuzluğu, palmiye ağacının gölgesinde keşfetmenin hafifliği…
Fransa’nın Akdeniz kıyısından, St. Tropez kasabasından bir plaj ikonu: VILEBREQUIN..

1956 tarihli Brigitte Bardot’ın o filmi sonrası ‘Tanrı’nın Kadın’ı yarattığı’ kasaba olarak anılan St. Tropez, talihini değiştiren o yazdan 15 yıl sonra bir ikonik ana daha tanıklık eder. Markanın kurucusu Fred Prysquel, plaj stilini değiştiren ikonik mayo markası VILEBREQUIN’ı yaratan ilk tasarımını, St. Tropez’de bir kafenin masa örtüsünün üzerine çizer. Motor sporları tutkunu olan Prysquel, spiral metal merdivenlerden esinlenerek markaya Fransızca’da krank mili anlamına gelen VILEBREQUIN adını verir.

VILEBREQUIN, 2017 YAZ Koleksiyonu!

Bir St. Tropez rüyası, bir La Cote d’Azur masalı VILEBREQUIN, Akdeniz esintili yeni sezon koleksiyonu “ZEN” ile yaza merhaba diyor…

Hayal edin, bir saniye de olsa hayal edin… Bir panda ile tembellik etmeyi, palmiye ağaçlarının altında hafifçe esen rüzgarla sallanmayı, bir kaplumbağa ile yoga yapmayı, bir balıkla veya mercanla gökkuşağını çağrıştıran sakin turkuaz sulara atlamayı düşleyin ve VILEBREQUIN’in yeni sezon koleksiyonu ile hayallere sürüklenin ve mutlu olun…

Yeni sezonun anahtar kelimesi: ZEN

Doğal dengeyi ve mavi huzuru, simetrik motifler, fırça darbeleri ve kaligrafi tekniğiyle tasarımlarına taşıyan VILEBREQUIN, ZEN ruhunu sahilde hissetmeye çağırıyor.

Hindistan mürekkebi kullanılarak yaratılan her baskı, iç huzur ve dinginlik yaratıyor, VILEBREQUIN’in tasarımları ile birbirine sessizce fısıldayan denizatları ve palmiye ağaçları ufukta beliriyor.

VILEBREQUIN İlkbahar / Yaz koleksiyonu ile denizaltının mucizevi güzelliğinden gelen ZEN esintisini hissedin…