Hakkımızda

Layer
Layer

Biz Kimiz?

Peraş Mağazacılık 2013 yılında, ortaklarının iş hayatındaki deneyimini ve başarısını perakende sektörüne taşımak ve yenilikçi yaklaşımlarıyla kurumsal bir yapılanma oluşturmak için kuruldu.

Perakende operasyonuna 2013 yılında ilk mono brand mağazası Armani Jeans ile başlayan Peraş, kısa sürede açtığı 4 mağaza ile Armani Jeans’in Türkiye’deki en büyük bayisi oldu.

2017 yılında dünyaca ünlü Fransız mayo ve hazır giyim markası Vilebrequin ile imzalanan distribütörlük anlaşmasıyla, markanın Türkiye ve Kuzey Kıbrıs bölgesinde tüm operasyonunu yönetme hakkına sahip olundu. Aynı yıl içerisinde 5 Vilebrequin mağazası açıldı.

Perakende sektöründe başarının ana anahtarının bilişim çözümleri olduğuna inanan Peraş, bu alanda yaptığı yaptığı yatırımlarla da bir çok firmaya örnek teşkil ediyor. Peraş, merkez ofisinde Yönetim Kurulu, Finans ve Muhasebe, İş Geliştirme, Bilgi İşlem, Ürün Yönetimi, İdari İşler ve İnsan Kaynakları departmanlarında ve mağazalarında görev alan çalışanlarıyla operasyonlarını sürdürüyor.

Müşterilerine en iyi hizmeti vermeyi, dünya çapındaki işbirlikleriyle kalite ve güvenilirliğini arttırarak büyümeyi ve fark yaratmayı hedefleyen Peraş, perakende sektörünü kurumsal yönetim anlayışı ile şekillendiriyor ve bu yolda güvenle ilerlemeye devam ediyor.

Sektördeki saygınlığını ve güvenilirliğini sürekli kılarak, bünyesinde yer alan ve bünyesine katacağı yüksek kalite standardındaki uluslararası markalarla günden güne büyümeyi ve gelişmeyi hedefliyor.

E-bülten’e abone olun!

İletişim Bilgileri

Peraş Mağazacılık ve Tic. A.Ş.

Adres: Maltepe Mah. Litros Yolu No:3/1 Topkapı / İstanbul-Türkiye
Telefon: +90 212 480 00 01
E-Mail: info@peras.com.tr